Zapraszamy na warsztaty  osoby chętne do eksperymentowania, twórcze i wrażliwe na piękno oraz zainteresowane tematem odnawiania i stylizacji wnętrz.
Jeżeli lubisz zmiany i chcesz stworzyć coś swojego, niepowtarzalnego  to te warsztaty stwarzają takie możliwości. To dobra zabawa podczas, której zdobędziesz wiele nowych umiejętności, którymi zaskoczysz swoich znajomych.
Każde warsztaty odbywają się w niewielkiej grupie do 4 osób dlatego atmosfera na zajęciach jest bardziej rodzinna, a każdy z uczestników bez problemu może podzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniem.
Na warsztatach można poznać i nauczyć się różnych technik dekoratorskich, malarskich oraz wykończeniowych dzięki zastosowaniu produktów marki Autentico.
W trakcie kursu zapoznasz się z możliwościami farb kredowych. Poznasz sekrety malowania, przecierania i woskowania.

PROPONUJEMY:

- WARSZTATY GRUPOWE dwa rodzaje:
Podstawowe w cenie w 200 zł trwające od 3 do 4 godz
Różne techniki malowania i woskowania w cenie 300 zł trwające od 5 do 6 godz.

- WARSZTATY INDYWIDUALNE U KLIENTA W DOMU w cenie 500 zł
Na warsztaty przygotuj sobie fartuch lub „coś” co może się pobrudzić oraz własny nieduży mebelek. To może być mała szafeczka nocna, stołek czy krzesełko. Jeżeli nie masz takiego przedmiotu to my zorganizujemy coś fajnego dla Ciebie.

Warsztaty odbywają się w każdą sobotę o godz. 12:00
Jeżeli sobota nie jest dla Ciebie odpowiednim dniem napisz do nas, a my zorganizujemy warsztaty specjalnie dla Ciebie w ciągu tygodnia.

REZERWACJA KURSU
Po zgłoszeniu swojego uczestnictwa mailowo w kursie prosimy o przelew zaliczki w wysokości 100 zł na poniższe konto, co gwarantuje rezerwację miejsca na warsztatach: 20 1750 0012 0000 0000 1277 0278
Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail: sklep@starenanowe.pl lub tel. 604 570 351
Stare na Nowe: renowacja mebli 02-653 Warszawa Al. Niepodległości 19, Tel: 604 570 351
Odnawianie, malowanie i tapicerowanie mebli!