Informacje o farbie kredowej - jakie są jej zalety Informacje o farbie kredowej - jakie są jej zalety

Autentico Paint to angielska marka zajmująca się produkcją farb kredowych na całym świecie. Posiada szeroką gamę produktów uzupełniających, w tym: farby do ścian, mebli ogrodowych i stolarki zewnętrznej. Farba powstała z myślą o środowisku naturalnym i zdrowiu użytkowników dlatego posiada certyfikat zgodności z normą EN71-3 „Bezpieczeństwo Zabawek” - co oznacza, że  można nimi malować  dziecięce mebelki.

Marka Autentico Paints od innych farb na świecie wyróżnia się wysoką jakością, dużą ilością dostępnych kolorów, łatwością malowania i przystępnymi cenami. Satynowe wykończenie stwarza niesamowity efekt końcowy.

Autentico to firma, która jest  liderem w produkcji farb kredowych na świecie i producentem najwyższej ich jakości co zawdzięcza  kompozycji składników wymyślonych  w XIV wieku i zawartości całkowicie naturalnych składników. Farba  kredowa to bardzo stary zapomniany produkt , który został odkryty  dopiero na nowo i po połączeniu z najnowszą technologią w bardzo krótkim czasie podbił  serca użytkowników na całym świecie.
FARBA KREDOWA
Dzięki nim twoje meble i inne przedmioty użytku codziennego staną się piękne , oryginalne, a co najważniejsze tylko Twoje i niepowtarzalne! Zostań stylistą swojego wnętrza już dziś.
   jest super - przyczepna, przylega do niemal każdej powierzchni bez potrzeby szlifowania i usuwania starych warstw
•   powstała na bazie wody i naturalnych składników, nie zawiera szkodliwych dodatków
•   można ją rozcieńczyć wodą lub zagęścić poprzez zostawienie otwartej puszki
•   posiada certyfikat na zgodność z normą EN71-3 "Bezpieczeństwo Zabawek" co oznacza, ze jest odpowiednia do
     malowania dziecięcych mebelków
•   piękne, naturalne kolory do dekoracyjnego malowania w każdym stylu
•   dostępna w pojemnościach 1L i 100ml
ZALETY
Malowanie jest bardzo łatwe i nie trzeba być specjalnie dokładnym. Farbę można używać prosto z puszki jak i można ją mieszać z wodą, w dowolnych proporcjach. Od nas zależy jaki efekt chcemy osiągnąć.   Mnóstwo dodatkowych produktów i akcesoriów do kreatywnej zabawy sprawia, że malowanie farbami kredowymi to doskonała okazja aby twórczo spędzić czas. Dlatego też wokół malowania farbami kredowymi tworzą się społeczności
utalentowanych i sympatycznych ludzi: pasjonatów, blogerów, profesjonalnych rękodzielników oraz wielbicieli mebli „z duszą” z całego świata...

Marki Autentico nie kupisz w hipermarketach, marketach budowlanych czy w sklepach z różnymi  farbami. Produkty tej firmy sprzedawane są tylko u autoryzowanych sprzedawców w formie sprzedaży bezpośredniej. Firmy te organizują również warsztaty z użytkowania farb i innych produktów marki Autentico.
O MALOWANIU
Farby kredowe to produkt zupełnie inny niż farby które znasz. Przed malowaniem farbą kredową nie trzeba szlifować powierzchni mebla, stosować gruntów ani podkładów.
Brak jakichkolwiek przygotowań sprawia, że można przemalować mebel w ciągu kilku
chwil i cieszyć się jego nowym wyglądem. Farba kredowa Autentico służy do  dekoracyjnego malowania. Jest najlepsza do malowania mebli w  stylu gustawiańskim, francuskim, shabby chic, vintage i wielu innych.
Przecieranie i postarzanie jest tak łatwe, że nie trzeba być profesjonalistą aby  uzyskać imponujący i niesamowicie naturalny efekt. Farbę kredową można stosować na wiele sposobów, za każdym razem po pomalowaniu mebla będziecie zachwyceni rezultatem swoje pracy.

Jesteśmy absolutnymi wielbicielami farby kredowej Autentico Vintage  za piękną paletę kolorów oraz  fantastycznie satynowe wykończenie co daje najpiękniejsze efekty stylizacji jakie można sobie wyobrazić.
Stare na Nowe: renowacja mebli 02-653 Warszawa Al. Niepodległości 19, Tel: 604 570 351
Odnawianie, malowanie i tapicerowanie mebli!